2012.gadā Starburst pieteica savu slavas gājienu videospēļu pasaulē ar lielu troksni. Teju 8 gadu laikā tas ir kļuvis par populārāko tiešsaistes videospēļu automātu un tā popularitāte nekrītas. Spēli izveidoja viens no lielākajiem video spēļu gigantiem NetEnt.

Lai arī šī spēle diži neatšķiras no citām, turklāt, tā ir visai vienkārša un bez bonusa spēlēm un bezmaksas griezieniem, tā apbur ar savu vienkāršību. Tā ir vienkārša piecu ruļļu un desmit izmaksu spēle, kuras sīkās detaļas varētu būt pie vainas tam, ka spēlētāju skaits ar gadiem aug. Lai uzzinātu, kas tās par detaļām, aicinām iepazīties ar spēles specifiku zemāk izklāstā.

Kādēļ Starburst tā vilina?

Starburst savus spēlētājus vilina ar košām animācijām un vienkāršo spēles taktiku. Spēļu automāta animācijas ir košas uz dzirkstošas, gluži kā pats spēles nosaukums.

Spēles košums ir savā ziņā apdullinošs un pat nedaudz hipnotisks – dārgakmeņi, samtainais fons, vienkāršais interfeiss un elementāri saprotamie noteikumi. Viss iepriekš minētais droši var saukties par spēles panākumu atslēgu jau vairāku gadu garumā visā pasaulē. Balstoties uz spēles panākumiem, ir izstrādāta arī spēles mobilā versija, kuru varat ielādēt savos viedtālruņos aplikācijas veidā.

Starburst noteikumi.

Lai arī spēles noteikumi ir vienkārši, spēle nav garlaicīga un viennozīmīga. Spēlei ir arī pieejama Autoplay un Max Bet, jeb augstākās likmes funkcija. Staburst burvība slēpjas tās vienkāršībā un saprotamajos noteikumos. Kā arī lielu lomu spēlē tas, ka spēle ir samērā viegli pieejama – nav vajadzības iziet no mājām, jo atliek vien ieslēgt datoru vai paņemt rokās telefonu. Arī viedtālruņu ēras sākums ir spēlējis lielu lomu spēles popularitātē un attīstībā.

Ja vēlies spēlēt datorā.

Spēles versijā, ko varam vērot datoru ekrānos, ir izmantots video spēļu automātu standarts, ko esam pieraduši redzēt citās tiešsaistes spēlēs – pieci ruļļi un desmit izmaksas līnijas.

Atšķirībā no citām spēlēm, Starburst piedāvā speciālus Wild simbolus, sauktus par Starburst Wild. Tie parasti parādās uz trešā, ceturtā un piektā spēles ruļļa un nemaina savu pozīciju trīs griezienus, dodot iespēju pavērst spēles gaitu neparedzētā virzienā un laimēt summu, kas ir daudz reizes lielāka par sākuma likmi. Atkārtoto griezienu skaits palielinās, ja jau esošu atkārtoto griezienu laikā parādās jauni Wild simboli, kas paliek līdzās jau esošajiem Starburst Wild simboliem.

Tā pat ir iespēja vinnēt abos spēles virzienos, ne tikai vienā. Tas arī padara Starburst atšķirīgu no citām šāda tipa spēlēm, kurās ir desmit izmaksu līnijas.

Spēlēšana Mobilajā Ierīcē

Mūsdienās par spēļu pielāgošanu mobilajām ierīcēm nav jāsatraucas. Gandrīz visas populārākās aplikācijas ir pielāgotas Android un iOS ierīcēm, tajā skaitā arī Starburst. Par grafikas un skaņu atšķirībām nav jāuztraucas, jo tādu nav, turklāt tas, ka spēle atbalsta skārienjutīgu vadīšanu, ir neticami ērti un vienkārši.

Ja esat pieradis izmantot mobilā kazino sniegtās priekšrocības, tad Starburst mobilo versiju noteikti novērtēsiet vairāk kā citi, bet, pats galvenais ir tas, ka mobilā spēles versija funkciju un noteikumu ziņā ir tāda pati kā versija, ko lietojam datorā.

Vai spēlei ir īpašas funkcijas?

Lielais video spēļu piedāvājums ir izlutinājis spēlētājus, jo ir iespējams atrast spēles, kas patīk jebkuram spēlētāju tipam, pat ja atšķirība ir tikai niansēs. Starburst varētu likt vilties tiem, kuri no videospēles sagaida visu standarta grafiku un funkcijas, jo spēlē nav Scatter simbola vai reizinātāju, taču ir daudz citu ekstru. Jau pieminētais Starburst Wild simbols vien dod papildus griezienus, kas var izmainīt visu spēles gaitu. Arī laimēšana abos virzienos noteikti uzrunā spēlētājus, jo tā sniedz iespēju tikt pie laimesta, ja trīs vai vairāk vienādi simboli parādās uz pirmajiem trim ruļļiem no kreisās uz labo pusi vai no labās uz kreiso pusi.

Cik daudz var laimēt?

Dažādām azartspēlēm un loterijām mēdz piemērot progresīvo un nemainīgo džekpota apmēru. Progresīvā džekpota uzkrājums ir atkarīgs no spēlē ieliktās naudas summas, taču nemainīgais džekpots dod iespēju laimēt vienu konstantu naudas summu, kuras apmērs nemainās. Starburst spēlei nav piemērots progresīvais džekpots, taču arī maksimālā iespējamā summa, ko var laimēt ir ļoti vilinoša – 50 000 eiro. Turklāt nav svarīgi vai likmes ir 1, 2 vai 10 eiro apmērā, gala summa, ko var laimēt, paliek nemainīga.

Kādas ir izmaksas un vai likmēm ir limiti?

Oranžie, violetie un zilie dārgakmeņi ir jauki un skaisti, taču spēlē vislielākā vērtība ir tieši zaļajiem un dzeltenajiem dārgakmeņu simboliem. Ja trāpās šie simboli, tad izmaksas automātiski kļūst lielākas. Viens no vērtīgākajiem simboliem spēlē ir simbols 7. Ja laimējas uzgriezt piecus no tiem, tad ir iespēja saņemt 120 monētas. Bar simbols zelta krāsā, ir vēl vilinošāks, jo piešķirs 250 monētas, ja laimēsies uzgriezt piecus vienādus simbolus vienā līnijā.

Likmju limiti ir gana plaši. Varat spēlēt gan ar ļoti augstām, gan ļoti zemām likmēm. Respektīvi, būsiet gaidīts Starburst pasaulē neatkarīgi no tā vai likmē būs 10 centi vai 100 eiro.

Starburst ir ideāls piemērs tam, ka viss ģeniālais ir vienkāršs. Šo spēli ir iecienījuši pat tie, kuri ikdienā izvēlas sarežģītākas grafikas un noteikumu spēles. Pavisam noteikti varam galvot, ka Starburst no skatuves tik drīz nepazudīs, tāpēc aicinām negaidīt un pievienoties plašajam Starburst spēlētāju lokam!