Joprojām nav skaidrs, kā vampīri kļuva par šīs desmitgades populārāko tematiku teju jebkurā ar izklaidi saistītā nozarē. Grāmatas, kino, televīzija un nu arī spēles var lepoties ar saviem vampīriem. NetEnt ar spēles Blood Suckers izveidošanu trāpīja tieši desmitniekā, taču, kad dienasgaismu ieraudzīja spēles otrā versija, šķiet bija radies apvērsums video spēļu pasaulē.

Domājams, ka vampīru tematika tika izvēlēta apzināti, jo katrs labs uzņēmējs zina, kad un kā vislabāk spēlēt ar patērētāja vēlmēm. Iespējams spēles panākumu atslēga ir ne tikai populārā un savā ziņā arī inovatīvā tematika, bet arī spēles noteikumi un aizraujošie bonusi, ko iespējams saņemt spēles gaitā.

Par ko spēle stāsta?

Spēles galvenā varone, vampīru meitene Amilia, drošsirdīgi dodas pretī nezināmajam, cenšoties atgūt dārgumus, ko gadsimtu gaitā viņas ģimenei ir nozaguši vampīru mednieki. Amilias arbaleta šaušanas prasmes lieti noder un viņa nebaidās tās pielietot savā ceļā uz mērķi.

Tieši arbalets spēlē lielu lomu Blood Suckers II spēlē. Šāvieni ļauj spēlētājam iegūt Scatter vai Bonusa režīmu, kas, kā jebkurā spēļu automātā, nozīmē neparedzamu tālāko spēles gaitu.

Amilia ir atgriezusies vecajā vampīru pilī, kas ir tuvu sabrukšanai un tās mūrus un kolonnas ieskauj vīnstīgas, kurām ir tik pat sena vēsture, kā pašai pilij. Šīs pašas vīnstīgu kolonnas spēlē piešķir Blood Rose bezmaksas griezienus, kas var mainīt spēles iznākumu.

Kad vampīru pēctece ir ielauzusies dārgumu glabātuvē, sākas apslēpto dārgumu bonusa spēle. Senajās lādēs var atrast ne tikai vecu naudu un monētas, bet arī Scatter simbolus un atslēgas, ar kurām var tikt nākošajā līmenī. Lādēs mitinās arī dēmoni, no kuriem izbēgot, ir iespēja iegūt lielo dārgumu laimestu.

Spēles Gaita

Šī spēle ir ar 3 ruļļiem, 3 rindām un 25 likmju līnijām, kas ir izvietoti uz gotiska fona un vampīru animācijas rada īpašo spēles noskaņu, kas ievelk savā burvībā, kas neļauj medībām vainagoties bez pozitīva rezultāta.

Spēles Laukums

Spēlētājs iejūtas vampīru meitenes ādā, kura dodas garajā ceļā uz savu senču nāves atriebšanu un sev piederošo dārgumu atgūšanu. Meitenes arbalets palīdz spēlē iegūt dažādus bonusus un režīmus, lai spēles gaita varētu risināties uz priekšu raitāk. Detalizētā grafika ļauj visam šķist vēl reālākam, lai spēles garšu var izjust pilnībā.

Spēles pārdomātais interfeiss spēlētājam noteikti palīdz vieglāk pieņemt lēmumus, lai spēles rezultāts būtu patīkams. Spēlētāju ērtībai ir radīti vairāki rīki:

  • Bultas pa labi un pa kreisi palielina vai samazina likmes līmeni, jeb vienkāršāk runājot – monētu skaitu, kas ir likts uz vienu likmes līniju. Lai likmi palielinātu vai, gluži pretēji, samazinātu, spēlētājam jāpavelk zem bultām redzamais slīdnis;

 

  • Rubīna Spin poga nozīmē spēles sākšanu ar attiecīgi uzlikto likmi un monētas vērtību;
  • Max Bet dod iespēju uzstādīt pašu augstāko likmes līmeni ar esošās monētas vērtību;
  • Coin value bultiņas samazina vai palielina monētas vērtību par vienu vērtības līmeni;
  • Wild simbols var parādīties uz jebkura pamatspēles ruļļa, bezmaksas griezienu laikā un tas var aizstāt visus, izņemot Scatter un bonusa simbolus. Visspēcīgāko laimestu kombināciju likmes līnijā, atbilstoši izmaksas tabulai, dod citu simbolu aizstāšana ar Wild simboliem.

 

Bezmaksas Griezieni

Šajā spēlē ir arī iespēja iegūt bezmaksas griezienus, ko nodrošina Blood Rose simbols. Šo simbolu spēlētājs var iegūt uzgriežot vismaz trīs Scatter simbolus uz jebkura ruļļa pamatspēlē. Tas dod 10 bezmaksas griezienus. Ja šo griezienu laikā atkal iegūsti Scatter simbolu virkni, tiek piešķirti vēl papildus 10 bezmaksas griezieni.

Ja uzgriezīsi vismaz divus Scatter simbolus pamatspēlē un Blood Rose bezmaksas griezienos, ir iespējams arī monētu laimests. Scatter laimestu apjoms ir atbilstošs izmaksu tabulas vērtībai, ko reizina ar likmes līmeni. Spēlē paredzēts izmaksāt lielāko Scatter laimestu.

Bezmaksas griezieni summējas un to laikā visi Scatter laimesti tiek reizināti ar 3. Bezmaksas griezienu beigās iegūtais laimests tiek pievienots rezultātam, kāds bija pirms tam. Kad griezieni ir izspēlēti, spēle atgriežas tajā raundā, kurā griezieni tika laimēti.

Apslēptie dārgumi un bonusi.

Trīs vai vairāk bonusa simbolu aktivizēšana, dod iespēju spēlēt apslēpto dārgumu spēli. Ja tiek uzgriezti četri simboli, tad laimests tiks dubultots, bet, ja sakrīt pieci simboli, tad laimests trīskāršojas. Šī bonusa spēle ir kā dārgumu medības, kurās spēlētās ielūkojas paša izvēlētās lādēs, kurās var atrast ne tikai dažādus labumus, bet arī dēmonus, no kuriem ir jāizvairās.

Bonusa šāvieni un Scatter šāvieni.

Šie ir divi režīmi, kas spēlē var tikt aktivizēti pēc nejaušības principa. Ja uz ruļļiem tiek uzgriezti divi Scatter simboli, tiek aktivizēts Scatter šāviena režīms. Tā pat šī režīma laikā tiek piešķirts trešais Scatter simbols, kas spēlētājam piešķir 10 Blood Rose griezienus.

Bonusa šāviena režīmā uz pirmajiem trīs ruļļiem tiek attēlots vēl viens papildus bonusa simbols, kurš pārklāj ruļļus.

Spēles versija viedtālruņiem un planšetēm.

Ņemot vērā spēles lielo popularitāti, būtu neprātīgi, ja NetEnt nepiedāvātu spēles lietošanu arī skārienjūtīgajās mobilajās ierīcēs. Blood Suckers 2 ir pieejama iOS, Android un Windows lietotājiem. Arī mobilajās versijās spēle ir pilnībā funkcionāla ar tiem pašiem noteikumiem un laimestu iespējām.

Spēles izmaksas

Blood Suckers 2 izmaksas apmērs ir ļoti augsts. Pat neticami augsts – 96.94%! Šie procenti sadalās attiecīgi:

  • 63,6% ir pamatspēlē
  • 13.7% Blood Rose bezmaksas griezienos;
  • 19.7% apslēpto dārgumu bonusa spēlē.

Laimestus kopā uzgriež 40.7% gadījumu, bet maksimālā izmaksa pašā pamatspēlē ir 100 000 eiro, jeb 100 000 monētas vienā likmes līnijā.

Likmju līniju laimesti  vienmēr tiek izmaksāti tikai tad, ja tie tiek uzgriezti secīgi no pirmā ruļļa uz pēdējo rulli labajā malā. Parasti laimests monētās ir vienādā apmērā ar izmaksu tabulā uzrādīto vērtību, ko reizina ar likmes līmeni. Par likmes līmeni sauc monētu skaitu, par kādu parasti tiek izdarīta likme vienā līnijā. Tiek izmaksāts tikai lielākais likmes līnijas laimests. Likmju līniju laimesti, kas iegūti vienlaicīgi, tiek skaitīti kopā.

Scatter laimestu apmērs ir minēts izmaksu tabulā un to reizina ar likmes līmeni un izmaksā vienu lielāko Scatter laimestu.

Vai ir kādi limiti?

Limitus var uzstādīt gan kazino operators, gan pats spēlētājs. Parasti ir iespējams uzlikt  likmju un zaudējumu limitu vienā sesijā vai vienā dienā, kā arī nedēļā un pat mēnesī. Pastāv iespēja arī uz noteiktu laiku liegt jebkādu iespēju spēlēt, kā arī pastāv opcija noteikt spēles sesijas ilgumu.

Blood Suckers 2 apvieno visu, ko video spēļu fani var vēlēties – lielisku sižetu, augstus laimestus, kvalitatīvu grafiku un spēles interfeisu. Nav šaubu, ka NetEnt izveidotais spēles turpinājums tiks novērtēts oriģinālās spēles fanu pulkā, kuri ar prieku iegrims jaunajā spēles versijā, kā arī paredzams, ka spēles fanu pulks ievērojami pieaugs.