Runājot par azartiskām izklaidēm un kazino piedāvājumiem, īpaši jāizceļ totalizatori. Totalizators ir viena no azartspēļu formām un tās būtība ir izteikt prognozes par konkrēta notikuma rezultātu, rezultāta iespējamību vai neiespējamību.

Lai arī totalizators ir mūsdienās plaši zināma izklaides forma, tomēr tās iesākumi meklējami senākā vēsturē, kad modē bija jāšanas sports. Lai zirgu skriešanās sacīkstes skatīties būtu daudz aizraujošāk, tika liktas likmes par sacensību rezultātiem. Laika gaitā šī izklaide tika pielāgota arī citām jomām un ir iecienīta arī mūsdienās.

Totalizātors ļauj prognozēt dažādus notikumus, taču visizplatītākais ir tieši sporta totalizators. Tas ļauj sporta likmes likt uz dažādiem lielākiem un mazākiem sporta notikumiem un, veiksmes gadījumā, arī tikt pie kāda vērtīga laimesta.

Sporta bāru piedāvājums

Sporta fani, kuri labprāt piedalās arī dažādās prognožu spēlēs, pulcējas sporta bāros – tā ir iespēja sekot līdzi karstākajiem sporta notikumiem, gūt spilgtas emocijas un likt likmes uz iecienītā sporta veida spēlēm un pat konkrētiem spēlētājiem. Iespējas ir daudzveidīgas un šobrīd darbojas daudzi totalizatori Latvijā.

Viena no vietām, kur tiešsaistē sekot līdzi spilgtākajiem sporta notikumiem un lieliski pavadīt laiku domubiedru kompānijā, ir Optibet sporta bārs. Tā ir iespēja ne vien vērot spēli, bet arī ieturēt gardu maltīti mājīgā un sportiskā atmosfērā.

Totalizators tiešsaistē

Savukārt tiem, kuriem labāk patīk izklaidēties mājas apstākļos, pieejams totalizator internetā. Tā ir iespēja spēlēt prognožu spēli pat nepieceļoties no ērtā dīvāna –jebkurā sev ērtā laikā. Likmes totalizatori tiešsaistē pieejami plašā izvēlē un ļauj prognozēt visdažādāko sporta notikumu iznākumus, lai kur tie arī nenotiktu.

Lai spēlēt būtu ne tikai patīkami, bet arī droši, svarīgi izvēlēties uzticamu, labi novērtētu servisu. Kā liecina Optibet atsauksmes, šis ir atzinīgi novērtēts totalizators Latvija, kas veidots ar mērķi piesaistīt sniegt lielisku pieredzi ikvienam, kuram patīk sports un azarts.

Optibet totalizators ir iespēja teju visu sporta veidu faniem – vienalga, vai Tevi saista futbols, hokejs, teniss, autosports vai kas cits, te atradīsi plašas iespējas pārbaudīt savas zināšanas un intuīciju. Piedāvājam dažādu veidu prognožu spēles un iespējas tikt pie ievērojamiem laimestiem!

Mēs rūpējamies par pozitīvu pieredzi, nodrošinot izmantojamu un pārskatāmu interneta vietni, skaidrus spēļu noteikumus un ātras laimestu izmaksas.

Kā palielināt iespējas uzvarēt?

Lai arī dalība totalizatorā sniedz spilgtas emocijas un spēles vērošanu padara daudz aizraujošāku, tomēr ikviens, kurš tajā piedalās, protams, vēlas arī uzvarēt. Skaidrs, ka uzvara lielā mērā atkarīga no veiksmes, jo notikumu attīstību sportā paredzēt grūti. Un tomēr liela nozīme ir arī zināšanām un pieredzei. Ir virkne stratēģiju, ko izmanto pieredzējušie spēlētāji, tādā veidā palielinot savas iespējas uzvarēt. Turpinājumā dažas no tām.

Liec likmes uz labi zināmu sporta veidu

Pats pirmais noteikums – visdrošāk likt likmes uz sporta veidu, ko pietiekami labi pārzini. Un tas neaprobežojas ar dažu spilgtāko komandu nosaukumu zināšanu un pēdējo spēļu rezultātu pārzināšanu – ja vēlies uzvarēt, izvēlētajā sporta veidā jāiedziļinās daudz nopietnāk.

Vienkāršs pamatprincips – favorīti ne vienmēr uzvar

Daudzi spēlētāji ņem vērā prognozes, ko izsaka pieredzējuši bukmeikeri un pēta koeficientus, lai saprastu, kuri ir spēles favorīti un tad arī attiecīgi rīkojas. Lai arī tam ir sava nozīme, tomēr patiesība ir tāda, ka favorīti vienmēr neuzvar.

Izvēlies piemērotāko servisu

Pirms izdari likmes, iepazīsties ar servisa noteikumiem un iespējām, ko tas piedāvā. Bieži vien tiek nodrošinātas dažādas klientu lojalitātes programmas un īpašie piedāvājumi, jauno spēlētāju bonusi un citas priekšrocības, kas dalību konkrētajā totalizatorā dara daudz pievilcīgāku. Protams, pirms tam jāiepazīstas gan ar vispārējiem portāla lietošanas noteikumiem, gan arī spēļu koeficientiem un citiem būtiskiem faktoriem.

Spēlē ar prātu

Prognozēt spēļu rezultātus vai kādus citus notikumus (piemēram, gūtos vārtus) vajadzētu, izdarot loģiskus secinājumus, nevis balstoties uz emocijām. Pieķeršanās kādam konkrētam spēlētājam vai komandai, neiepazīstoties ne ar pretinieku, ne statistiku, var beigties ar visai ievērojamu zaudējumu. Bet Tu taču esi nācis uzvarēt, vai ne?

Ja izvēlies likt likmes par spēli, kur abi pretinieki ir vienlīdz spēcīgi, jābūt īpaši apdomīgam, jo spēles gaita un rezultāts ir pilnīgi neparedzami. Tāpēc svarīgi rūpīgi izvērtēt likmes veidu. Piemēram, likt likmi, ka viena no komandām iesitīs vārtus, ir daudz drošāk, kā censties uzminēt uzvarētāju vai konkrētu spēles rezultātu.

Atbildīga spēle

Lai arī totalizatori paspilgtina emocijas, kas rodas, vērojot sporta spēles, tomēr jāpatur prātā, ka tā ir azartspēļu forma, kas, savukārt, nozīmē – pret to ir jāizturas ar atbildību. Līdzīgi kā citas šāda veida izklaides, sporta totalizatoru vajadzētu uztvert kā izklaidi, nevis iespēju tikt pie lieliem laimestiem, jo ikvienas spēles būtība ir nemainīga – lai kāds vinnētu, kādam citam ir jāzaudē.